استفاده از دستگاه بادکن پت نیمه اتوماتیک

دستگاه بادکن پت نیمه اتوماتیک چه استفاده ای دارد؟

دستگاه بادکن پت نیمه اتوماتیک وسیله ای است که برای بسته بندی استاندارد محصولات مختلف از محصولات غذایی گرفته تا محصولات دارویی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

دلیل استفاده از این دستگاه برای بسته بندی این محصولات این است که پت دارای هزینه ای پایین، قابلیت بازیافت، مقاوم در برابر شکستگی، وزن کم، ظرفیت بالا و… می باشد.

در نتیجه استفاده از آن می تواند برای صاحبان این نوع مشاغل بسیار به صرفه باشد.

دستگاه بادکن پت نیمه اتوماتیک و تولید محصولات پلاستیکی مختلف

پت یا پلی اتیلن ترفتالات از جمله ی مواد پلاستیکی می باشد که به دلیل کیفیت بالا و مناسبی که برای تولید محصولات پلاستیکی مختلف دارا می باشد در بسته بندی مواد پلاستیکی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

به عبارت دیگر دستگاه بادکن پت نیمه اتوماتیک دستگاهی است که به وسیله ی آن می توان انواع مختلفی از بطری هایی را تولید کرد که از جنس پت ساخته شده اند.

این دستگاه دارای انواع گوناگونی می باشد که از میان آن ها می توان به دستگاه بادکن پت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک اشاره کرد.

برای تولید محصولاتی که جنس پت دارند مراحلی انجام می شود که یکی از آن ها زمانی است که پریفرم تهیه شده است. در این هنگام کمپرسور هوا باعث می شود هوا به داخل پریفرم دمیده شود و پریفرم به شکلی که قالب دارا می باشد درآید.

نکته ای که در این مرحله باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر محصول با کیفیتی می خواهید باید کیفیت پریفرم نیز بالا باشد. بسیاری از افرادی که در این زمینه فعال هستند سعی در تولید پریفرم هایی دارند که به وسیله ی لامپ های مادون قرمز حرارت داده شده و آماده ی استفاده می باشند.

 

شکل 1دستگاه بادکن پت نیمه اتوماتیک

 

انتخاب دستگاه با کیفیت و سازنده معتبر

هم چنین بسیاری از صاحبان این مشاغل که در زمینه ی تولید محصولات پلاستیکی فعال هستند از دستگاه هایی استفاده می کنند که دارای کیفیت بالایی برای تولید محصولات نمی باشند.

در نتیجه زمانی که می خواهید از محصولات پلاستیکی استفاده کنید حتما به شرکت سازنده ی این محصولات توجه داشته باشید که از برندهای معتبری باشند.

مورد دیگری که در تولید پلاستیک و محصولات آن باید مدنظر قرار گیرد این است که وجود قالب هایی با کیفیت بالا می تواند در تولید محصولی که دستگاه بادکن پت نیمه اتوماتیک تولید می کند تاثیرگذار باشد. هم چنین زمانی که از قالب هایی استفاده می کنید که دارای کویته های زیادی می باشد سرعت تولید دستگاه تزریق نیز بالا می رود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *