دلیل استفاده از دستگاه برای دوخت دستکش یکبار مصرف

دوخت دستکش یکبار مصرف یکی از کارهایی است که به دلیل پیشرفتی که در زمینه ی تولید دستگاه های مربوط به آن صورت گرفته است محصولات با کیفیتی در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار افراد قرار می گیرد.

دستگاه هایی که برای این کار وجود دارند اتوماتیک بوده و دارای کارایی بالایی می باشند.

چرا استفاده از دستگاه برای دوخت دستکش یکبار مصرف ضرورت دارد؟

بسیاری از شرکت هایی که در زمینه ی تولید و دوخت دستکش یکبار مصرف فعالیت می کنند دارای دستگاه های ویژه ای برای این کار می باشند. نحوه کار با این دستگاه ها نیز بسیار ساده می باشد. به دلیل اتوماتیک بودن دستگاه، فقط یک نفر برای نظارت و کنترل بیشتر وجود خواهد داشت تا کار تولید و دوخت با سرعت و کیفیت بالاتری انجام شود.

اجزای دستگاه دوخت دستکش یکبار مصرف

دستگاه هایی که برای دوخت دستکش مورد استفاده قرار می گیرند نسل پیشرفته ای از تجهیزات و دستگاه های موجود می باشند که باعث می شوند در هر دقیقه تعداد زیادی از دستکش های مختلف بنابر نیاز کاربر تولید شوند.

تکنولوژی که در این دستگاه ها مورد استفاده قرار گرفته است شامل میکرو کامپیوتر، موتور مرحله ای و شمارش خودکار می باشد. زمانی که از این دستگاه ها استفاده می کنید به تعداد کمتری از نیروی انسانی احتیاج پیدا خواهید کرد در نتیجه در بسیاری از هزینه های مربوط به کارگران صرفه جویی خواهید شد.

از دیگر ویژگی هایی که این دستگاه ها دارا می باشند می توان به وجود صفحه نمایش میکرو اشاره کرد وجود این بخش باعث می شود فرآیند مربوط به تولید با کنترل بیشتری انجام گیرد در نتیجه کیفیت محصولات بالاتر بوده و دوخت دستکش یکبار مصرف با دقت بیشتری انجام خواهد شد.

هم چنین شرکت هایی که از این نوع دستگاه ها برای دوخت دستکش استفاده می کنند مشکلی برای تنظیم دوباره ی دستگاه نخواهند داشت چراکه موتور سه فازی که در دستگاه به کار رفته است باعث می شود کار تنظیم قطعات به درستی و بدون مشکل انجام شود.

شکل ۱دوخت دستکش یکبار مصرف

شکل 1دوخت دستکش یکبار مصرف

مزایای استفاده از دستگاه برای دوخت دستکش یکبار مصرف

  • یکی از مزایایی که استفاده از دستگاه در دوخت دستکش یکبار مصرف می تواند داشته باشد این است که هنگام استفاده از آن افراد احساس راحتی بیشتری خواهند داشت.
  • اگر در مراکزی مانند بیمارستان ها، آرایشگاه ها، فست فود، رستوران و… کار می کنید استفاده از این دستکش ها می تواند برای جلوگیری از انتقال بیماری هایی که از طریق پوست منتقل می شوند مفید باشد.
  • بسیاری از افرادی که به صورت روزانه به دستکش برای انجام کارهای خود نیاز دارند بر این باورند که دستکش های یکبار مصرف و فریزری مناسب تر از انواع دستکش مانند لاتکس، نیتریل و وینیل می باشند.
  • دستکش های ساخته شده با استفاده از این روش به دلیل نازک بودن و ساختاری که دارند به حفظ لطافت و رطوبت پوست دست کمک بیشتری می کنند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *