نحوه دوخت دستکش یکبار مصرف

دوخت دستکش یکبار مصرف یکی از مشاغلی است که بسیاری از شغل های دیگر برای انجام کارهای خود به آن وابسته می باشند.

از جمله می توان به رستوران ها، منازل، بیمارستان ها و… اشاره کرد که وجود دستکش برای پیشبرد کارهای آن ها یک ضرورت می باشد.

کرونا باعث شده است بسیاری از افراد اقدام به دوخت دستکش فریزری در خانه نمایند.

در مورد دوخت دستکش یکبار مصرف چه می دانید؟

دوخت دستکش یکبار مصرف از این جهت دارای اهمیت است که مشاغل بسیاری برای انجام کارهای خود به صورت روزانه به آن ها احتیاج خواهند داشت. بیمارستان ها، فروشگاه های عرضه ی مواد غذایی و بهداشتی، منازل، رستوران ها و… از جمله ی مکان هایی می باشند که برای ارائه ی خدمات به دستکش نیاز دارند.

نحوه دوخت دستکش یکبار مصرف

بسیاری از افراد ممکن است تصور کنند که نحوه تولید و دستگاه هایی که برای دوخت دستکش و سایر محصولات پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرند مشابه می باشند. در صورتی که چنین تفکری اشتباه است. چراکه دستگاهی که برای تولید دستکش یکبار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد کاملا متفاوت می باشد و قالب آن با سایر دستگاه ها متفاوت می باشد.

دستگاهی که کار دوخت دستکش یکبار مصرف را انجام می دهد دارای دو طبقه می باشد که توانایی تولید ۲۰۰ تا ۲۴۰ دستکش را در دقیقه داراست.

به عبارت دیگر در هر دقیقه شما صاحب ۲ بسته ی ۱۰۰ عددی از دستکش های پلاستیکی خواهید بود.

فروش و دوخت دستکش یکبار مصرف

به دلیل تقاضای زیادی که در داخل کشور برای دستکش های یکبار مصرف وجود دارد، کار مربوط به واردات آن ها رونق گرفته است. چراکه دستکش های یکبار مصرف دارای انواع مختلفی می باشند و تولیدات داخلی جوابگوی نیاز بسیاری از مشاغلی که به آن ها نیاز دارند نخواهند بود. در نتیجه واردات دستکش برای این مشاغل می تواند راه حل مناسبی باشد. از سوی دیگر تولید و دوخت دستکش یکبار مصرف برای سایر مشاغل بیشتر از نیاز کشور می باشد در نتیجه امکان صادرات آن ها وجود دارد.

sibmachine

شکل ۱دوخت دستکش یکبار مصرف

 

دلیلی که باعث شده است بسیاری از کشورهایی که رابطه ی خوبی با ایران دارند دستکش های تولید آن را خریداری کنند این مورد است که قیمت این دستکش ها نسبت به سایر کشورها بسیار مناسب تر می باشد.

آیا امکان دوخت دستکش یکبار مصرف در خانه وجود دارد؟

با توجه به کرونا و شرایطی که به وجود آمده است بسیاری از افراد اقدام به تولید و دوخت دستکش های یکبار مصرف خانگی برای مصارف خود کرده اند. برای تولید دستکش های فریزری راه های مختلفی وجود دارد که از جمله ی آن ها می توان به تولید دستکش با استفاده از هویه اشاره کرد. استفاده از اتو برای تولید دستکش از دیگر راه هایی است که می تواند برای تولید دستکش های فریزی مفید باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *