قيمت دستگاه تزريق پلاستيک پريفرم بطري پت

قيمت دستگاه تزريق پلاستيک پریفرم نسبت به دیگر انواع دستگاه تزریق پلاستیک بالاتر می باشد که علت آن را می توان به ابعاد بزرگ آن ، هزینه ساخت زیاد ان ،کیفیت قطعات و…. ارتباط داد. این ماشین صنعتی را برای تولید بطری پت بکار می برند.

همانطور که گفتیم برای ساخت بطری های پلاستیکی حتما داشتن این دستگاه الزامی است که می توان در تولید بطری های ۱ لیتری ،۵/۱ لیتری بسته به قالبی که از دستگاه می خواهید  از ان استفاده کرد.

 

کشور های تولید کننده دستگاه تزریق پلاستیک پرفیرم

این دستگاه اصلی ترین ماشین صنعتی در یک خط تولید است برای مثال با دستگاه بادکن به تنهایی نمی توان بطر ی های پلاستیکی ساخت. پس خرید این چنین دستگاه ها بدون دستگاه تزریق پلاستیک پرفیرم توصیه نمی شود.

کشور های متفاوتی این ماشین صنعتی را تولید میکنند ولی اصلی ترین انها کشورهای المان،چین و ایران می باشد.

ایران توانسته در طی این سال جایه خود در را در بازار جهانی بازکند و محصولات با کیفیت هم تراز نمونه های خارجی اراِئه دهد.

برخی از شرکت های ایرانی وارد کننده دستگاه تزریق:

  • شرکت زنفا ماشین
  • شرکت پارس پت
  • شرکت آرتاک ماشین
  • شرکت راد ماشین
  • شرکت اطلس ماشین

 

قيمت دستگاه تزريق پلاستيک پريفرم پت

همانطور که در مطالب قبلی ذکر شد این دستگاه ها عموما قیمت بالایی دارند ولی با خودکفایی ایران در تولید محصول این ماشین الات قیمت پایین تری پیدا کردند .

ولی متاسفانه به خاطر تغییر لحظه ای ارز در کشور و گران شدن قطعات اولیه قیمت این دستگاه ها درحال افزایش است .قیمت کنکونی این محصول بسته به نیاز تولید کننده از حدود ۲۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان شروع شده و به بالای ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان ختم میشود.

خرید این دستگاه بستگی به قدرت خرید تولید کننده و اینکه اینکه مشتری از قالب دارای چه تعداد کویته استفاده می کند بستگی دارد .تولید کننده می تواند با انتخاب ذرست بهترین دستگاه را با توجه به نیاز خود برگزیند.

برای مثال برای اینکه بتوانید یک قالب ۲۴ کویته ۱۲,۲۴ گرمی یا حتی بالاتر تولید کنید بهترین انتخاب، دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ تنی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *